UCZESTNICTWO

Uczestnictwo

Uprzejmie informujemy Państwa, że w dniach 19 – 21 października 2017 r. w ośrodku „Rewita WDW Kościelisko” w Zakopanem - Kościelisku odbędzie się Seminarium Naukowo - Techniczne Zakopane – Jesień 2017 na temat:

OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA W BUDOWNICTWIE

Seminarium organizuje Małopolski Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa i Izba Rzeczoznawców SITP. Jest to kontynuacja cyklicznych, wiosenno - jesiennych spotkań organizowanych w Zakopanem, przeznaczonych dla projektantów, architektów i osób nadzorujących procesy budowlane, rzeczoznawców budowlanych i do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, strażaków PSP, inspektorów ochrony przeciwpożarowej i innych osób zajmujących się na co dzień sprawami ochrony przeciwpożarowej budynków, jak również przedstawicieli firm i osób zainteresowanych tą problematyką. Do prelekcji zaproszono autorytety z dziedziny ochrony przeciwpożarowej.

W trakcie Seminarium spróbujemy odpowiedzieć na szereg pytań nurtujących nasze środowisko związanych z ochroną przeciwpożarową.

Będzie nam niezmiernie miło, gdy Państwo wyrażą chęć uczestnictwa w Seminarium i zgłoszą się i zarejestrują poprzez stronę internetową www.seminarium.sitp.org.pl .

Koszt udziału w Seminarium:

Cennik uczestnictwa indywidualnego na Seminarium SITP w Zakopanem 19 - 21.10.2017

wpłata do 17.09.2017

  • 1.100,00 - Opłata normalna
  • 1.000,00 - Członkowie SITP*

wpłata po 17.09.2017

  • 1.300,00 - Opłata normalna
  • 1.200,00 - Członkowie SITP*

o terminie wpłaty decyduje data wpływu wpłaty na konto Izby Rzeczoznawców SITP - do 30.09.2017
*) uwzględnia się wyłącznie członkowstwo SITP według stanu członków w dniu 31.12.2016

Informujemy, że nie jesteśmy w stanie zapewnić noclegów w pokojach jednoosobowych z powodu dużej ilości uczestników.

Informacje dodatkowe na temat Seminarium zamieszczone są na internetowej stronie www.seminarium.sitp.org.pl oraz na stronie Małopolskiego Oddziału SITP http://www.sitpkrakow.pl

Podane ceny są kwotami brutto wpłaty.